Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu

Coś do śmiechu.

Nie wiem jak innych, ale mnie to już śmieszy, wręcz ogarnia ROTFL ;-) Ale wróćmy do tematu. Niedawno dowiedziałam się o zaskakujących pomysłach posłanki PIS (bez nazwisk niech będzie) w przedmiocie zabiegów masujących kobiety. Posłanka z rudą czupryną stwierdziła, że fizjoterapeuta, do którego kobieta zgłasza się na masaż, powinien przeprowadzić wywiad, czy pacjentka nie nosi czasem wkładki wewnątrzmacicznej, bo może taki zabieg zaszkodzić jej zdrowiu (?) Podpierać mógłby się taki fizjoterapeuta klauzulą sumienia (?) Ogrom głupoty słów tej pani poseł napełnił mnie niesamowitym poczuciem humoru, które eksplodowało po jakimś czasie.

Otóż zadzwonił na moją komórkę dziwny numer stacjonarny, który odebrałam. Okazało się, że młode dziewczę proponuje mi darmowe zabiegi masujące u bardzo dobrego fizjoterapeuty. Na początku, jak to ja - grzecznie odmówiłam, mówiąc, że nie jestem zainteresowana, ale kiedy dziewczątko zaczęło w swoim stylu namawiać mnie na te zabiegi niewiele myśląc skwitowałam:

"Proszę pani, ja nie mogę iść na te masaże, bo noszę wkładkę wewnątrzmaciczną i nie wiem czy one nie zaszkodzą mojemu zdrowiu. Miłego dnia."

I się rozłączyłam.

Ciekawa jestem miny tego dziewczęcia po drugiej stronie...;-)

Aaaaa... Wam też życzę miłego dnia :-D

środa, 18 maja 2016, sokramka
Tagi: humor
Komentarze
2016/05/18 14:37:51
Sokramko! To Ty nie wiesz, że taka wkładka może wbić się w główkę Twojego nienarodzonego dziecka i spowodować tym samym trwałe upośledzenie? Pomijając oczywisty i znany szeroko fakt, iż mężczyźni traktują kobiety stosujące antykoncepcję w sposób instrumentalny. Czy Szacowny jest tego świadom? Ja bym się tak nie obnosiła na Twoim miejscu z tą Twoją "nowoczesnością". Prawdziwa kobieta zamyka oczy i myśli o ojczyźnie.
-
2016/05/18 17:09:50
Dokładnie. Za ojczyznę! Boga, Honor i Posłankę!
-
2016/05/18 18:10:17
Cholercia, zapomnialam, ze zyje w wolnej Polsce, ups, sorry-w polnej Wolsce ;-) i chyba niestety bede musiala sie dostosowac :-P
-
2016/05/18 21:28:08
Nawet nie chce mi się tego komentować. To już nawet nie jest śmieszne.
-
2016/05/23 09:59:05
żałosne, to jak i wiele innych pomysłów...