Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu

Zbiorczo.

Cały zeszły tydzień poświęciłam szkoleniu, na koniec i tak zdałam, ale nie było innej możliwości. W ogóle nie widzę sensu przeprowadzaniu takiego szkolenia, gdzie ma być tylko sztuka dla sztuki, a efekt finalny i tak nie powala na nogi. Żadne z nas tak do końca nie zrozumiało działania samego SAPa. Żadne z nas nie będzie miało z tego ani satysfakcji, ani premii, ani awansu. Program ma być wprowadzony z początkiem nowego roku, ale pozostaje fraza "ma być". Tak więc ukończenie szkolenia z pozytywną oceną było jak gdyby wliczone w koszty. A dziś wracam na stary, resortowy program, w którym czekają na mnie realizacje umów.

Wczoraj miałam wolny poniedziałek, wykorzystałam go służbowo, prywatnie i... szyciowo. Odkąd mam nowe elementy w maszynie, sprzęt śmiga jak nowy.  Z czasem pokażę co się stworzyło ;-) 

Zdążyłam po drodze wpaść do kina z Manią na bajkę pt. "Sekretne życie domowych zwierzaków". Przyznam szczerze: dupy mi nie urwało ;-) ale moja Mania była zachwycona, co przecież jest w tym wszystkim najważniejsze. Dodam tylko jeszcze jedno: nie dajcie się zwieść tytułowi filmu i zapowiedziom, bo bajka wcale nie opowiada dokładnie o tym, co przedstawiają zajawki. W zasadzie stwierdziłam, że trailery zawierają najlepsze sceny całego filmu, a reszta to nudny, jałowy film dla grzecznych dzieci. Ale to moje prywatne zdanie.

Nauka na uczelni wciąż trwa. To już ostatni rok i pisanie pracy magisterskiej przede mną. Rany jak ten czas zleciał! Dopiero pisałam o wątpliwościach, o demonach i strachach, a tu już pięć lat za mną! Cholercia! Wybrałam już sobie temat pracy, mianowicie będzie to: "Analiza porównawcza kompetencji Prezydenta II i III RP". Już mam spis treści, już mam przygotowany początkowy spis literatury przedmiotowej i czas powoli zabierać się do pisania.

A tym czasem: miłego tygodnia!

wtorek, 18 października 2016, sokramka
Komentarze
2016/10/18 12:31:02
Tobie również.
-
2016/10/19 15:02:51
Moim zdaniem to co zamieściłeś jest naprawdę istotne. Ekonomia to nie taka prosta kwestia. Warto poznać od czasu do czasu inny punkt widzenia. Dzięki!
-
2016/10/19 21:19:06
łeeee, ale lipa z tym szkoleniem? to teraz musicie iść na takie dla zaawansowanych!
Ale numer z tymi studiami, co? Ledwie zaczynałaś, ledwie był początek, a tu jesteś prawie PO. Bożena trzyma kciuki za pracę magisterską, coby się pisała elegancko ;)
-
2016/10/21 19:38:08
Dobrze, że nie poszłyście na "Mądrą syrenkę i piratów z Kraboidów" - wstęp trwał połowę filmu, zawiązanie akcji było słabe, punktu kulminacyjnego w ogóle jakby nie było.
Byle się nie okazało, że zanim skończysz pracę będziesz musiała dać aneks o prezydencie IV RP ;)
-
2016/10/23 06:36:02
Bezcielesna: uwaga o prezydencie-w punkt!
:-D