Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin

Wpisy z tagiem: humor

środa, 18 maja 2016

Nie wiem jak innych, ale mnie to już śmieszy, wręcz ogarnia ROTFL ;-) Ale wróćmy do tematu. Niedawno dowiedziałam się o zaskakujących pomysłach posłanki PIS (bez nazwisk niech będzie) w przedmiocie zabiegów masujących kobiety. Posłanka z rudą czupryną stwierdziła, że fizjoterapeuta, do którego kobieta zgłasza się na masaż, powinien przeprowadzić wywiad, czy pacjentka nie nosi czasem wkładki wewnątrzmacicznej, bo może taki zabieg zaszkodzić jej zdrowiu (?) Podpierać mógłby się taki fizjoterapeuta klauzulą sumienia (?) Ogrom głupoty słów tej pani poseł napełnił mnie niesamowitym poczuciem humoru, które eksplodowało po jakimś czasie.

Otóż zadzwonił na moją komórkę dziwny numer stacjonarny, który odebrałam. Okazało się, że młode dziewczę proponuje mi darmowe zabiegi masujące u bardzo dobrego fizjoterapeuty. Na początku, jak to ja - grzecznie odmówiłam, mówiąc, że nie jestem zainteresowana, ale kiedy dziewczątko zaczęło w swoim stylu namawiać mnie na te zabiegi niewiele myśląc skwitowałam:

"Proszę pani, ja nie mogę iść na te masaże, bo noszę wkładkę wewnątrzmaciczną i nie wiem czy one nie zaszkodzą mojemu zdrowiu. Miłego dnia."

I się rozłączyłam.

Ciekawa jestem miny tego dziewczęcia po drugiej stronie...;-)

Aaaaa... Wam też życzę miłego dnia :-D

Tagi: humor
14:17, sokramka
Link Komentarze (5) »