Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin

Wpisy z tagiem: telewizja

wtorek, 20 września 2016

Należę do "nietelewizyjnych". Nie włączam rano telewizora, tylko radio, albo nic nie brzęczy. Nie włączam telewizora po przyjściu z pracy. Walczę cicho z Szanownym z jego zasypianiem przed włączonym pudłem. Sama muszę mieć ciszę i ciemność do spania.

Z mojej "nietelewizyjności" wynika wiele śmiesznych sytuacji. Pierwsza i chyba najbardziej rzucająca się w oczy to ta, że w ogóle nie znam twarzy aktorów. Ludzie występujących w jakichś reklamach, które widzę w necie to dla mnie nowości srebrnego ekranu. Kiedyś poznawało się dobrego aktora po roli w mądrym filmie szerokoekranowym, albo występie w teatrze. Teraz jak aktor nie zagra w tandetnym serialu to.... nie jest rozpoznawalnym aktorem. I ja mam z tym problem. Co nie zmienia faktu, że nie jest to powód do mojej rozpaczy :-) Wręcz przeciwnie: czuję się "lepsza" od tych, którzy bez odcinka swojego ulubionego tasiemca żyć nie mogą.

Przykładami takich "aktorów", o których nie mam zielonego pojęcia jest np niejaka Agata Zając, czy Aneta, sama już nie kojarzę. Skąd ona jest i co ona gra oraz gdzie, musiał mi powiedzieć dopiero wujek Google. A zobaczyłam tę panią w tej oto reklamie. Potem było zdziwienie jak zobaczyłam nową reklamę pewnej sieci komórkowej i ten pan z brodą nie był już Kotem ;-) Bo przecież wydawało mi się, że Kot sprzedał tej sieci twarz dożywotnio ;-) Kiedy sprawdziłam co to za brodacz, znowu stwierdziłam, że jestem do tyłu z nowościami, bo... nie oglądam seriali :-))))

Generalnie nie jestem fanką seriali. Tematy o życiu bohaterów jakiegoś "Rancza" czy "Na wspólnej" są dla mnie obce. Nie poplotkują ze mną dziewczyny z pokoju o życiu doczesnym jakiejś Ilony Ostrowskiej (kto to jest??? ;-)) Ale nawet zagraniczne, modne seriale są dla mnie zagadką, bo taki sobie House of Cards, gdzie podobno gra śmietanka aktorska Hollywood, odtwarzany jest na kanale, do którego dostępu nie posiadam. A marnować czas na niego w necie zwyczajnie mi się nie chce.

P.S. stwierdziłam, że ostatnimi czasy najbardziej medialny z rozpoznawalną twarzą stał się Robert Lewandowski :-))))))))))

Tagi: telewizja
11:19, sokramka
Link Komentarze (4) »