Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin

Wpisy z tagiem: samochód

poniedziałek, 06 marca 2017

W sobotę pożegnałam się ze swoim samochodem. Moja Micra, pieszczotliwie nazywana przeze mnie Białą Mewą ;-) nie poszła pod topór, ale tak jakby koło niego się znalazła. Autko bowiem nie nadawało się już do naprawy - za dużo było do roboty i za drogo. Poza tym kończył się przegląd, którego by nie przeszła i za chwilę miałabym do zapłacenia ubezpieczenie na nowy okres.

Tak więc Szanowny zadzwonił do takiego faceta, który skupuje używane samochody, nie nadające się do jazdy. Co z nimi później robi - szczerze nie interesowało nas to, w każdym razie był to człowiek zawodowo handlujący autami.

Za zezłomowanie Białej Mewy dostalibyśmy coś około 250zł, natomiast ten człowiek dał nam dwa razy więcej. Dobre i to.

Aktualnie więc poruszam się tylko i wyłącznie na własnych nogach oraz za pomocą warszawskiej komunikacji, która nie jest zła ;-) I nawet nie było mi żal Mewy, kiedy odjeżdżała z podwórka. Nie rozglądam się za innym samochodem, nawet mimo tego, że być kierowcą bardzo lubię ;-)

Wracam szybko do pracy, bo wniosków jest mnóstwo!

Tagi: samochód
12:49, sokramka
Link Komentarze (2) »