Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin

Wpisy z tagiem: Rolki

sobota, 31 maja 2014

Zgłupiałam na stare lata ;) W przyszłym roku kończę 40 lat, a dziś kupiłam sobie… rolki. Oczywiście nie jakieś tam markowe, za nie wiadomo ile, ale znalezione w ogłoszeniach tablicy (przepraszam – olx.pl) używane, za całe 40 zł. Zrobiłam to, bo od dłuższego czasu chodziło za mną jakieś dodatkowe, rekreacyjne spędzanie czasu. Rower to zdecydowanie za mało, a na siedzenie przed komputerem, czy nawet na kanapie z książką nie mam ostatnio ochoty. Poza tym moja córka ma też niedawno kupione rolki (chyba pisałam, że również z ogłoszenia tablicowego) i wdraża się w to bardzo szybko.

Dziś dodałam jej swoim zachowaniem wiary w siebie. Ponieważ moja jazda jest nijaka, albo prawie żadna (kiedyś słabo jeździłam na łyżwach) prosiłam córkę o… lekcje jazdy. Robiłyśmy to na podwórku, bo na razie trochę się wstydzę ;) Och jaka była dumna i blada, że może mamie pokazywać jak prawidłowo trzymać postawę, jak balansować ciałem. A mnie (przyznam szczerze) sprawiało to radochę.

Rolki – mój nowy sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. I muszę przyznać – podoba mi się to.

Tagi: Rolki
19:32, sokramka
Link Komentarze (2) »