Chyba lepiej być samemu, ale z drugiej znów strony kiedy ma się tak liczną rodzinę wciąż coś się dzieje. Nie wiadomo co lepsze aby móc z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest się szczęśliwym :-
Liczniki odwiedzin

Wpisy z tagiem: kabaret

niedziela, 20 marca 2016

Mam pałera w rękach i jakoś nie chce mnie opuścić ;-) Maszyna na razie poszła w odstawkę, a na jej miejsce wskoczyło szydełko. Mam zamiar znowu porobić trochę ubranek dla lalek mojej Mani, ale na chwilę obecną kilka prezentów, które ostatnio powstały:

Liść klonowy - serwetka - dla mojej cioci z okazji 71 urodzin.

Butki dla Pacholęcia, jeszcze nie są skończone ale zaraz będą ;-)

No i z okazji zbliżających się tzw Świąt Wielkanocnych, albo święta przesilenia wiosennego, albo święta życia, albo zwyczajnie z okazji nadchodzącej wiosny:

To takie pisanki szydełkowe. Fajnie prezentują się jako zawieszki ;-)

No i ćwiczę podkładki pod kubek, a z tych kwadratowych form powstanie twór dla małej Księżniczki. Już się rodzi w mojej głowie ;-)

A na koniec Pieśń Radości z okazji nadchodzącej wiosny:

Bawcie się wyśmienicie!

 

piątek, 26 grudnia 2014

I to wcale nie z powodu świąt, ech jakich tam świąt? Parę dni wolnego i już. 

Kocham Kabaret Hrabi. Kołaczkowska wymiata na scenie i uważam, że jest to najbardziej inteligentny kabaret na rynku rozrywkowym. Moją sympatię wzbudza jeszcze kilka scenek w wykonaniu Kabaretu MN, ale odkąd Górski zaczął chałturzyć w spotach reklamowych jakoś inaczej na niego patrzę. Ale niech tam sobie dorabia - jego sprawa ;)

"Dziubas" jako jedna z moich "najulubieńszych" scenek kabaretowych. 

Dobrego humoru życzę ;)

Tagi: kabaret
12:37, sokramka
Link Komentarze (1) »